3 ekipet e mëdha angleze në garë për James Rodriguez
James Rodriguez është një nga më të kërkuarit në merkato. Ylli kolumbian sapo ka përfunduar 2 vitet e tij në huazim të Bayern Munich teksa është në pritje të skuadre të re pasi Real Madrid pritet ta nxjerrë në shitje.

Së fundmi për mesfushorin interes kanë shfaqur 3 ekipet e mëdha angleze, Arsenal, Manchester United, dhe Liverpool bëjnë të ditur mediat britanike. /albeu.com/

Shtuar më 24/05/2019, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori