3 humbje radhazi për Sampdorian, Quagliarella motivon shkokët
Sampdoria po kalon një moment të vështirë teksa ka pësuar 3 disfata radhazi në Serina A ndaj Napolit, Frosinones dhe së fundmi nga Interi, shkruan Albeu.com.

Për këtë ka reaguar kapiteni i ekipi Fabio Quagliarella i cili ka motiivuar shokët e skuadrës për tu riktheyr te fitorja të ndjelën ndaj Cagliarit.

"Djema mos u dorëzoni për asnjë moment, duhet të punojmë fort për të rigjetur menjëherë fitoren", shkroi Quagliarella ne Instagram i cili ka marë ftesë nga Roberto Mancini për tu rikhyer me Kombëtaren e Italisë. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori