30 trofe në karrierë, Ronaldo: Portugalia do fitojë edhe pa mua
Liga e Kombeve ishte trofeu i 30-të në karrierën 17 vjeçare të yllit portugez Cristiano Ronaldo. që pas finales ndaj Holandës ëshë shprehur:Ndihem shumë mirë dhe jam shumë i lumtur.

Të fitonim këtë trofe në Portugali përballë tifozëve tanë ishte një nder i veçantë. Portugalia do vijojë të ecë përpara me apo pa Ronaldon pasi ka lojtarë të rinj shumë të mirë.

"Unë dua të vijojë të jem pjesë e Kombëtares por siç e thashë skuadra ka potencial të vijojë të fitojë trofe" e mbyll kapiteni Ronaldo.
Shtuar më 10/06/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori