I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon (FOTO LAJM)

Javët e errëta duket se nuk do të kenë fund p♪7r Cristiano Ronaldon.

Akuzat e Kthryn Mayorga për përdhunim, duket se janë bërë të vjetra tashmë, lidhur me akuzat e tjera që po zbulohen çdo ditë.

Sipas "The Sun" Ruby Rubacouri ka marrë 4 mijë dollarë për të kryer marrëdhënie seksuale me Ronaldon , kur ishte 17 vjeçe.

Ajo për të gjithë ata që nuk e mbajnë mend, është vajza e cila u bë e famshme pasi ish-presidenti i Milanit dhe ish-kryeministri i Italisë në kohën që udhëhiqte vendin e kishte paguar për të qenë eksortë, pra shoqëruese në festat private që organizoheshin në vilën e tij.

Gazeta britanike nuk ka bërë të ditur nëse ajo bën pjesë në dy gratë e tjera që akuzon yllin portugez për përdhunim apo jo.
Shtuar më 09/10/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori