4 trajnerë në mendjen e Abramoviç (FOTO LAJM)

Jose Mourinho - Real Madrid
Tifozët e Juventus mund të fillojnë të shqetësohen. Siç raportojnë mediat në Angli apo dhe "Gazzetta dello Sport" në Itali, pas Jose Mourinhos, ku emri i tij nuk përbën lajm të ri që është në listën e dëshirës së presidentit të Chelsea-t, Roman Abrahamoviç për stolin e skuadrës, preferenca e dytë e numrit një të "Bluve" londinezë, mësohet të jetë pikërisht trajneri i "Zonjës së Vjetër", Antonio Conte.

Përveç dy të parëve, bosi rus preferon ish futbollistin e Chelsea-t, italianin Gianfranco Zola dhe trajerin e Borussia Dortmudn Jurgen Klopp. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2013, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori