5 arsyet se pse Roma beson te kualifikimi ndaj Liverpoolit
Fjala e vetme që mbizotëron në ambientin verdhekuq sot është: besi!

Pas Barcelonës, skuadra e Di Francescos beson te një tjetër mrekulli. Dhe italianët kanë 5 arsye të forta për të besuar te përmbysja.

1. Nervi i Dzekos

2. Faktori “Olimpico

3. Tifozët

4. Mbrojtja e Liverpoolit

5. Përmbysja e madhe ndaj Bacelonës.

Roma do të përballet sonte me Liverpoolin në "Stadio Olimpico" për gjysmëfinalen e dytë të UEFA Champions League /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori