5 frazat që Ronaldo mund t'i ketë thënë Blanc-ut (FOTO LAJM)

1. "Si janë vajzat në Paris?"
Mes Cristiano Ronaldo dhe Laurent Blanc me siguri që ka një sekret. Portugezi në ndeshjen e zhvilluar dje i është afruar trajnerit të Paris Saint Germain, duke i thënë diçka në veshë trajnerit të njohur, raporton Albeu.

Të gjitha mendimet të bënë të besosh se ata kanë folur për të ardhmen e ish-yllit të Manchester United. Ne ju sjellim 5 prej frazave më të përhapura nga media të ndryshme ndërkombëtare që mund të ketë përdorur "Topi i Artë" në bisedën me Blanc". /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2015, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori