5 gafat më të mëdha të Torresit (VIDEO)
Pëlqej
Fernando Torres (Chelsea)
Rreth kësaj teme:

Chelsea: Torres tek Milani
Fernando Torres dikur ishte njeriu i finaleve, dhe lojtari që të gjithë e dëshironin në skuadër.

Por, pas transferimit tek Chelsea për shifrën rekord të 63 milion eurove ai u kthy në një dështak.

Ndonëse ishte dështim në aspektin personal tek Chelsea ai ka vitet më të mira në aspektin e trofeve, ku ka fituar Championsin dhe Europa Leaguen rrjesht si askush tjetër më parë.

Në videon e mëposhtme keni 5 gafat më të mëdha të Torresit. /albeu.com/

Shtuar më 29/08/2014, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori