5 klubet ku mund të transferohet Ronaldo gjatë kësaj vere (FOTO LAJM)

Manchester United

Pëlqej
Cristiano Ronaldo do të largohet nga Reali i Madridit në këtë merkato verore pas problemeve të shumta në Spanjë me taksat dhe sulmet e mediave.

Në media të mëdha ndërkombëtare kanë filluar të hidhen hipotezat e para se ku do të përfundojë ylli portugez në sezonin e ardhshëm?

shumta kanë qenë portalit që kanë shkruar vazhdimisht për të ardhmen e tij, por për momentin 5 pistat janë më konkrete deri më tani dhe mund t'i zbuloni në galerinë më lart. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori