5 lojtaret e pa deshiruar nga Reali jane ne finale
Albeu.com
Samuel, Eto, Kambiaso, Shnejder dhe Roben janë konsideruar si të harxhuar nga Reali, por ata janë futbollistët që po shkëlqejnë në ekipet e tyre aktuale. Në finalen e Championsit që Interi dhe Bajerni i Mynihut do të luajnë më 22 maj në “Bernabeu” do ...... të zbresin në fushë pesë ish-lojtarë të Realit: Samuel, Kambiaso, Shnejder, Eto dhe Roben.

Një situatë aspak e bukur, sidomos për presidentin, Florentino Perez, i cili ka investuar miliona euro për të rizgjuar krenarinë e madrilenëve dhe tani e gjenë veten të vëzhgojë si spektator në stadiumin e tij lojtarët e padëshiruar.
Shtuar më 01/05/2010, ora 02:47
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori