“5 milionë” arsye për Beckham për të shkuar te PSG
Që PSG kërkon David Beckham këtë e dinë të gjithë tashmë. Por për të mposhtur konkurrencën e Totenham dhe West Ham, pronarët sheikë të francezëve janë gati ti ofrojnë ish-lojtarit të Manchester United dhe Real Madrid një kontratë prej 5 milionë eurosh në vetëm pak muaj.

Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze "Mirror", Spice-Boy duket se ka rënë dakord me drejtuesit parizenë për një kalim në janar në kryeqytetin francez, Paris pas përfundimit të sezonit me Los Angeles Galaxy. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2011, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori