5 problemet serioze të Inter (FOTO LAJM)

Wesley Sneijder: Inter është totalisht i varur nga këmbët e hollandezit. Nëse ai nuk është në formën e tij më të mirë, arritja te fitorja është shumë e vështirë.
Nga Pescara te Roma: një zgjim i keq për Inter. Pas fitores së parë 0-3 kundër debutuesve të Serie A u mendua se zikaltrit ishin në shinat e duhura por vetëm pas një jave "leksioni" i Zeman bëri që stafi drejtues dhe teknik i Inter të reflektojnë mbi gabimet e kryera.

Përpos gabimeve teknike, te Inter edhe Antonio Cassano po shndërrohet në problem, megjithëse ka pak ditë që ka mbërritur.

Varësia nga Sneijder, mbrojtje që fut ujë dhe një Maicon që mungon janë 3 ndër disa problemet që has Inter.

Në një analizë të shkurtër të Portalit Albeu kemi zbuluar 5 problemetserioze që vihen re te zikaltrit. Për më shumë shikoni foto-galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2012, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori