5 "yjet" e Monaco-s kundër 55 fëmijëve (VIDEO)
Pëlqej
Klubi i Monacos vetëm pak orë më parë ka publikuar në profilin e tyrë zyrtarë në Facebook një video të veçantë.

Në këtë video shihet një ndeshje futbolli ku 5 "yje" të skuadrës së Monaco-s janë përballur me 55 fëmijë në fushë.

Sylla, Lopes, Ghezzal, Pellegri e Mboula kanë qënë guximtarët që janë përballur me 55 fëmijët ku pati gola dhe penallti.

Ju ftojmë të ndiqni Videon. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori