5 yjet që kanë lënë në hije Ronaldon (FOTO LAJM)

Marcelo- Mbrojtesi brazilian deri tani ka shenuar dy gola, dhe eshte nje nder me te miret
Trajneri Rafael Benitez nuk është se po kalon një sezon pa shumë probleme. Dëmtimet e shumta kanë sjellë edhe probleme. Karim Benzema, Luka Modric, James Rodriguez, Gareth Bale dhe Dani Carvajal për shumë kohë kanë qëndruar jashtë fushave të lojës.

Mbrojtja e hekurt, e cila ka pasur vetëm 4 gola në 10 ndeshje, kanë bërë që të vlerësohen më shumë futbollistët e repartit të mbrojtjes dhe mesfushës, ndërkohë që është lënë në harresë Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2015, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori