5 yjet që mund të rikthejnë Milanin e madh (FOTO LAJM)

Aleix Vidal, Barcelona
E ardhmja e Milanit duket në udhëkryq e varur shumë nga pronësia e klubit. Negociatat me kinezët vazhdojnë, por akoma nuk është arritur një marrëveshje e plotë.

Milan-i për momentin ka pak siguri, një nga këto quhet Donnarumma, dhe porta ndoshta është i vetmi repart ku kuqezinjtë duket se janë të mbuluar.

Ndërkohë që në merkato synohen që të afrohen 5 lojtar të klasit botëror që mund të ndryshojnë shumë ekipin. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2016, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori