Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle
Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët.

Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus.

Faqja zyrtare e Espanyol raporton se gjashtë lojtarë të Espanyolit kanë rezultuar pozitiv në testet për koronavirus.

Të gjithë kanë simptoma të buta, dhe po ndjekin rekomandimet e mjekëve.
Shtuar më 17/03/2020, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori