7-0, festival i Atletico Madrid (VIDEO)
Atletico Madrid shkatërron Getafen. Formacioni i Diego Simeones ka fituar lehtësisht 7-0 në ndeshjen e fundit të javës së 14 të Primera Division. Dopietë për David Villan dhe Garcian, por nuk harron të shënojë edhe Diego Costa.

"Los Colchoneros" ruajnë distancën -3 me kryesuesit e Barcelonës, ndërkohë qëndrojnë +3 nga Real Madrid. /albeu.com/


Atletico Madrid-Getafe 7-0
26' e 52' Garcia; 37' aut. Lopo; 49' e 78' Villa; 69' Costa; 93' Adrian
Shtuar më 24/11/2013, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori