7 armiqtë e Cristiano Ronaldos në futboll (FOTO LAJM)

1. Rafa Benitez- Nuk i pelqejne aspak skemat e tij, ndaj dhe kja qene gjithmone kunder skpanjollit te Reali
Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të mirë në botë, por edhe një tip që i pëlqen që të ketë armiq në fushat e lojës, sepse është një tip që i pëlqen që gjithmonë të dalë fitues nga fusha e lojës.

Duke pasur parasysh karrierën e portugezit dhe ngjarjet që kanë ndodhur Portali Albeu ju sjell 7 armiqtë e yllit portugez në fushat e blerat. /albeu.com/

Shtuar më 24/01/2016, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori