Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
7 gjërat që nuk duhen humbur këtë fundjavë (FOTO LAJM)

La Liga Real Madrid-Atletico Madrid, e shtunë, ora 20:00
Pëlqej
Ndeshjet eleminatore dhe miqësore të Kombëtareve përfunduan për momentin dhe tashmë rradha i vjen kampionateve kombëtare të rinisin garën. Edhe pse jemi në fillimin e ligave kryesore në Europë përballjet e mëdha nuk mungojnë. Madje që këtë fundjavë priten të zhvillohen takime me të vërtetë interesante.

Portali Albeu ju sjell në foto-galerinë e mësipërme 7 sfidat të cilat nuk duhet ti humbisni për asnjë arsye gjatë kësaj fundjave, pasi përveç sfidave të forta priten edhe debutimet e disa prej blerjeve më të bujshme të merkatos së verës. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori