7 ndryshimet që sjell Ancelotti te Bayern Munchen (FOTO LAJM)

Marrëdhënia me lojtarët

“Guardiola nuk i jepte dorën futbollistëve të tij. Përveç spanjollëve, shumë pak lojtarë kishin kontakt me të. Ancelotti është ndryshe”
Në Gjermani janë shumë të lumtur me ardhjen e Carlo Ancelottit në pankinën e Bayern Munchen.

Metodat e Guardiolës nuk i kanë pëlqyer kurrë mediave gjermane dhe sot, “Sport Bild” tregon se kush do të jenë 7 ndryshimet për mirë që ish-trajneri i Milanit dhe Realit të Madridit do të sjellë në skuadrën bavareze.
Shtuar më 07/07/2016, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori