7 vjet së bashku, Jessica Ziolek feston përvjetorin me Milik (FOTO LAJM)

Andrea Milik po kalon një formë të mirë në Serinë A duke shënuar rregullit për fanellën e Napolit, shkruan Albeu.com

Por edhe në jetën private gjërat po i ecën gjërat po i ecin mjaft mirë.

E dashura e tij Jessica Ziolek ka postuar së fundmi në Instagram së bashku me Milik duke festuar 7 vitet e tyre.

Ata duken mjaft të lumtur bashkë dhe lidhja kaq e gjatë dhe e qëndrueshme e dëshmon këtë. /albeu.com/Shtuar më 02/04/2019, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori