8 "bishat", ja futbollistët më të fortë në botë (FOTO LAJM)

8. Adebayo Akinfenwa
Taktikë, teknikë dhe forcë ...! Futbolli modern mund të sintetizohet me këto tre kushte, teksa faktori i fundit është shumë i rëndësishëm për të mposhtur kundërshtarët.

Janë të shumtë futbollistët që luajnë shumë me cilësitë fizike, teksa më lart keni një galeri me 8 prej tyre me shumë muskuj./albeu.com/

Shtuar më 25/02/2017, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori