8 ekipet çerekfinaliste të Championsit, ja kur do të hidhet shorti
Mbrëmë kemi mësuar dhe dy skuadrat e fundit që plotësojnë 8-shen më të mirë për këtë sezon në Ligën e Kampionëve. Ekipet e fundit që janë kualifikuar janë Monaco dhe Atletico Madrid, të cilat eliminuan Manchester Cityn dhe Bayer Leverkusenin.

Më herët këtë fazë e kanë siguruar Real Madrid, Borussia Dortmund, Bayern Munich,Barcelona, Leicester City dhe Juventus. Kujtojmë që shorti do të hidhet nesër në orën 12:00, teksa e veçanta është që mund të përballen çdo skuadër me njëra-tjetrë n./albeu.com/
Shtuar më 16/03/2017, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori