8 vite pa legjendën Panajot Pano, Partizani e kujton me një video fantastike (VIDEO)
Pëlqej
Ditën e sotme ka qënë 8-vjetori i ndarjes nga jeta të legjendës së futbollit shqiptar dhe klubit të Partizanit, Panajot Pano.

Klubi i kuq nuk e ka lënë pa kujtuar futbollistin që u dhuroi atyre trofe dhe emocione të pa fundme.

Përmes faqes së tyre zyrtare në “Facebook”, klubi i ka kushtuar një video legjendës Pano, ku në titull shkruhet “Panajot Pano, 8 vite pa legjendën e kuqe”. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori