​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, prishin emisionin live (VIDEO)
Pëlqej
Suedia ka barazuar 0:0 me Italinë mbrëmë në San Siro për t’u kualifikuar në Kupën e Botës

Pas ndeshjes lojtarët e Suedisë kanë festuar si të çmendur, duke shkatërruar edhe studion e improvizuar të një televizioni suedez në fushë.

Ata shkuan dhe festuan pranë tyre, ku prishën gjithçka që kishin përpara. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori