​Formacionet zyrtare/ PSV-Bayern
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes PSV-Bayern Munich
PSV dhe Bayern kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Bayern: Neuer, Lahm, Boateng, Hummels, Alaba, Alonso, Kimmich, Vidal, Muller, Robben, Lewandowski.


PSV:..PAS PAK./Albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 19:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori