​Guardiola: Modric te Interi? Nuk ka për të ndodhur kurrë
Pëlqej
Trajneri spanjoll i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se transferimi i mesfushorit kroat të Real Madridit, Luka Modric, në Inter është i pamundur.

“Ekziston një gjë e quajtur ‘fantasy football’. Kur flet për një lojtar që do të largohet për vitin tjetër është e pamundur, afati kalimtar është i mbyllur tanimë”, ka thënë Guardiola.

Por kroati është i mërzitur në "Santiago Bernabeu" dhe po medon largimin nga Reali. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori