​Zbulohet arsyeja pse Alderweireld nuk e kishte logon e Tottenhamit në fanellë
Qendërmbrojtësi i Tottenhamit, Toby Alderweireld, nuk e kishte logon e klubit në fanellë gjatë ndeshjes kundër Liverpoolit. Këtë gjë e kishin vënë re tifozët, të cilët kanë postuar foto të tij në rrjetet sociale.

Belgu nuk e kishte logon e Tottenhamit në fanellë për shkak të problemeve teknike me fanellën, pasi ngjitësja tek logoja nuk ishte aq e mirë.

Për këtë arsye, gjatë ndeshjes, Alderweireldit i kishte rënë logoja nga fanella në fushë dhe ai kishte mbetur për pjesën më të madhe të ndeshjes pa logon e Tottenhamit.
Shtuar më 16/09/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori