​Zidane i vendosur për fitoren e parë në Dortmund
Pëlqej
Zinedine Zidane e ka pranuar se ndeshja ndaj Borussia Dortmundit do të jetë një sfidë për skuadrën e tij, pasi kurrë nuk kanë fituar kundër kësaj skuadre në Gjermani.

Por, ai premton futboll shumë të bukur në këtë takim.

“Është e vështirë të luash në këtë fushë, ku nuk kemi fituar kurrë dhe kjo është një sfidë për ne. Ne duam të dalim në fushë dhe të fitojmë”, tha Zidane gjatë konferencës për media.

Ai insiston se skuadra është në një moment të mirë dhe janë ytë lumtur që do të luajnë në Ligën e Kampionëve. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2017, ora 19:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori