85 milionë euro dhe kartonin e yllit të ekipit, PSG i vendos fatin Neymar
Duket se e ardhmja e Neymar është larg francezëve të PSG.

Klubi ka nisur negociatat me RMD vetëm që të mos ia shesë këtë të fundit Barcelonës.

Mundo Deportivo” shkruan se Florentino Perez ka ofruar 85 milionë euro dhe kartonin Bale për të marrë Neymar, por PSG ka refuzuar.
Shtuar më 11/08/2019, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori