A do shkojë Bare në Itali? Ja si qëndron e vërteta
Keidi Bare është një nga emrat më të përfolur të legjionarëve shqiptarë sa i përket merkatos së verës. Ku do të kalojë mesfushori shqiptar?

Enigma vazhdon dhe është shtuar së tepërmi pasi në media është përfolur për ekipet të Serisë A si Parma dhe Udineze, por edhe tre klube nga Serisë B që kërkojnë shërbimet e lojtari kuqezi.

Jo më kot, pasi produkti i Atletiko Madridit ka shkëlqyer te Malaga dhe Kombëtarja e Shqipërisë, duke u kthyer menjëherë në faktor të rëndësishëm.

Bare nuk do të shkojë në Itali, pavarësisht jehonës së fundit,shkruan Sport Esres. Java e ardhshme do të jetë vendimtare dhe sipas të gjitha gjasave do të vijë zyrtarizimi që do të vendosë të ardhmen e karrierës së Bares, duke mbetur sërish në Spanjë.
Shtuar më 19/09/2020, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori