A do të largohet Sanchez nga Arsenali? Ja çfarë thotë lojtari
Pëlqej
Arsenal, nëse në xhiron e fundit nuk arrin të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, rrezikon të humbas edhe lojtarin kryesor të skuadrës, Alexis Sanchez.

Kiliani sipas medieve në Angli, nuk është i gatshëm të kalojë një sezon në Europa League, dhe do të shqyrtojë ofertat nga Manchester City, Chelsea e Bayern Munich.

Arsenalixhiron e fundit të Premierligës, i duhet të fitojë në shtëpi ndaj Evertonit, dhe të shpresojë që Middlesbrough të ndalë së paku në barazim Liverpoolin.

Çmimi i Sanchez sillet rreth 60 milionë euro./albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori