A do të mbetet në United sezonin tjetër? Ja çfarë thotë Rooney
Wayne Rooney ka thënë se dëshiron të qëndroj edhe më shumë në Manchester United

Sulmuesi anglez, Wayne Rooney e pranon se do të dëshironte të luante çdo ndeshje dhe se gjithmonë jem më të mirën për skuadrën.

Natyrisht që dua të luaj çdo ditë. Po tentoj të jap maksimumin çdo herë që luaj. Do të jap gjithmonë më të mirën për skuadrën”, tha Rooney fillimisht.

“Kam qenë në United që 13 vite dhe natyrisht që ende dua të luajUnited”./albeu.com/

Shtuar më 10/05/2017, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori