A do të rikthehet Bale në Premier League? E zbulon agjenti i lojtarit
Spekulimet në lidhje me një largim nga ‘Santiago Bernabeu’ vazhdojnë të "nervozojnë" 30 vjeçarin.

Këto spekulime janë pjesë e secilit afat kalimtar të transferimeve.

"Unë nuk e kam asnjë ide se cila është vlera e tij. Paga e tij është mjaft e lartë dhe atje ku dëshiron të shkojë është shumë e rëndësishme për jetën e tij", ka deklaruar Barnett.

"Është për klubet të vendosin se çfarë duan të paguajnë për të".

"Siç e kam thënë gjithmonë, ai është mjaft i lumtur në Madrid. Ai ka një mënyrë jetese të mirë nuk e shoh pse ai duhet të shikojë karrierën e tij larg Madridit".

"Të kthehesh në Premierligë do të ishte një gjë e madhe, por unë nuk mendoj se ai dëshiron të bëjë këtë gjë për momentin pasi është mjaft shumë i lumtur në Real Madrid".
Shtuar më 04/06/2020, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori