A duhet të largohet Mourinho nga Manchester United ?
Pëlqej
Manchester United po hash shumë vështirësi këtë sezon futbollistik si në Premier League edhe në UEFA Champions League.

Në 12 ndeshjet e para në kampionat skuadra e Mourinhos pozicionet në vendin e 8 me 20 pikë.

Ata kanë arritur 6 fitore, 4 humbj dhe 2 barazime.

Ndërsa në Champions League ata poziciohen në vendin e 2 me 7 pikë, që janë -2 nga Juventusi.

Sipas jush a duhet të largohet Jose Mourinho nga drejtimi i Manchester United ?
Shtuar më 13/11/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori