A e njihni personin në foto? Çfarë i ka shkaktuar Realit ky njeri...
Real Madrid ka arsye që të frikësohet. Mesa duket koha që Alvaro Morata të largohet një herë e mirë nga Real Madrid erdhi.

Njëri në foto është njëriu, i cili i mundësoi Moratës kalimin tek Juventus, ai nuk ra dakord që Morata të vazhdontë më në Real Madrid dhe iu drejtua Torinos ku mbylli transferimin për 30 milionë euro brenda 3 ditëve, transmeton Albeu.com.

E njëjta situatë është vërenjtur edhe ditën e djeshme, pasi i njëjti përson i është drejtuar një qytëti tjetër. Këtë herë Manchester United. Rugëtimi i tij e ka një arsye dhe ajo është, mbyllja e transmertit të Moratës në Manchester United. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori