"A jam si Cuadrado?", Ronaldo sfidon Columbianin
Cristiano Ronaldo vazhdonte bëjë postime epike në rrjetet e tij sociale. Ylli portugez ndiqet nga më shumë se 300 milion fansa në llogaritë e tij, por kjo gjë nuk e pengon të jetë i lirshëm dhe të postojë çfarë të dëshirojë.

Pak çaste më parë, CR7 ka publikuar një foto të tij së bashku me Juan Cuadradon, duke shkruar: “Çfarë mendoni për pamjen time, a ngjaj me vëllain tim Panita?”

Kjo foto, mori menjëherë vëmendje të madhe në internet, por duhet thënë se shumica e komenteve kanë qenë kritikuese dhe ofenduese, pasi shumë prej ndjekësve të Ronaldos po fillojnë të mos jenë dakord me postimet e portugezit.

twitter-tweet">

What do you think about my look like my brother Panita ?! 🤔🤪 https://t.co/OUpYQApFfT">pic.twitter.com/OUpYQApFfT

Cristiano Ronaldo (@Cristiano) https://twitter.com/Cristiano/status/1277679310824931336?ref_src=twsrc%5Etfw">June 29, 2020
Shtuar më 29/06/2020, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori