A janë këta futbollistët më të shëmtuar? (FOTO LAJM)

Gervinho - Roma
Futbolli luhet edhe jashtë fushave. Mediat e specializuara në kronikat rozë kanë pasur jo pak punë me jetën private të futbollistëve dhe me look-un e tyre.

Në listën e futbollistëve më pak tërheqës përfishihet futbollisti i Bayern Munchen Frank Ribery dhe mesfushori i Arsenal, Mesut Ozil, raporton Portali Albeu.

Por lista vijon edhe me emra të tjerë të njohur si Tevez, Gervinho, Rooney apo Bastian Schweinstegier. /albeu.com/

Shtuar më 07/04/2015, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori