A keni frikë nga Turqia? Përgjigjet Panucci
Christian Panucci është shfaqur në një konferencë për shtyp para dy ndeshjeve të kombëtares të vlefshme për eleminatoret e Euro 2020.

Kur u pyet nga gazetarët nëse e frikësonte Turqia, ai u shpreh i bindur se do të fitonte.
Lexo edhe:
Milan-Inter, ja ndeshjet që do të luhen sot

"Turqia është një ekip i fortë, ka shumë cilësi. Tani ajo ka ndryshuar edhe trajnerin dhe kjo mund ti komplikojë gjërat për ne, por kam besim dhe jam i bindur që do ja dalim"- tha Panucci.

Shtuar më 17/03/2019, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori