A mund ta përmbysë Barcelona PSG-në? Ja çfarë mendon Zidane ...
Pëlqej
Edhe pse shumica tashmë janë të bindur se Barcelona është e eliminuar nga Liga e Kampionëve, pas humbjes 4:0 në Francë nga PSG-ja, trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, mendon ndryshe.

“Mendoj se ajo fitore erdhi për PSG-në erdhi pasi ata ishin në formë të mirë dhe Barcelona humbi sepse nuk ishte në më të mirën e saj. Por, ka edhe një ndeshje të kthimit dhe të gjithë e dimë se Barcelona është ekip i shkëlqyer dhe se mund të bëjnë gjëra në këtë garë”, deklaroi Zidane. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori