Abidal i bashkohet Barcelonës
Eric Abidal nuk ka ndërmend të dorëzohet. Mbrojtësi mëngjarash francez, ende në fazë rekuperimi pas transplantit në mëlçi që krreu më 19 prill të këtij viti, të shtunën do ti bashkohet Barcelonës në Paris.

Ekipi blaugrana do të zhvillojë një ndeshje miqësore kundër Paris Saint Germain të Ibrahimoviç dhe Thiago Silva dhe sipas katalanases "El Mundo Deportivo", stafi mjekësor i ka dhënë Ok-in Abidal ti bashkohet skuadrës. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2012, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori