AC Milan - FC Liverpool eshte emri i finales se madhe (video)
Albeu.com
Dhe perfundimisht AC Milan - FC Liverpool eshte perberja e finales se madhe te Liges se Kampioneve qe do luhet ne Athine me 23 Maj. ne ndeshjen e mbremshme ne Guisepppe Meazza, Milan mundi ekipin e Manchester United me rezultat 3 - 0. Ndiqni golat e ndeshjes...Milani me golin e Kaka-s kalon ne 1-0Seedorf shenon dhe rrit dallimin me 2-0


Gilardino vendos rezultatin perfundimtar: Milan: 3 M. United:0
Shtuar më 03/05/2007, ora 16:15
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori