Adriana Lima, "kumbarja" e Kupës së Konfederatave (FOTO LAJM)

Edhe pak ditë kanë mbetur nga fillimi i Kupës së Konfederatave "Brazil 2013", kompeticioni ndërkombëtar që i prin Kupës së Botës "Brazil 2014". Evenimenti starton më 15 qershor dhe përveç kombëtareve më në zë në botë: Brazil, Spanjë, Itali etj do të ketë edhe një tjetër personazh që tërheq spektatorë po aq sa edhe futbollistët.

Po flasim për Adriana Lima, top-modelja braziliane me famë botërore do të jetë edhe imazhi i Kupës së Konfederatave. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2013, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori