Aduriz bën karate, Mascherano humb ndjenjat (VIDEO)
Javeier Mascherano i ka trembur jo pak të pranishmit në "C.
Aritz Aduriz, sulmuesi i Athletic Bilbaos, e ka godituramp Nou" dhe tifozët që po e ndiqnin Barcelona-Athletic Bilbao nga televizioni. Argjentinasi mori një goditje të fortë në fytyrë mbrojtësin e Barcelonës, në minutën e 31, pas një dyluftimi ajror me sulmuesin Aduriz.

Por, sulmuesi bask ia hodhi paq pasi për këtë veprim u ndëshkua vetëm me katron të verdh.


Në minutën e 46-të, Mascherano u zëvëndësua nga Pique. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori