Aeron Ramsey thyen kemben
Albeu.com
Ramsey ka thyer këmbën kundër Stoke Cityt, dhe si duket sezoni për mesfushorin ka përfunduar. Mesfushori i Arsenalit Aaron Ramsey ka thyer këmbën gjatë një ndërhyrjeje të ashpër nga Ryan Shawcross në ndeshjen e sotme të Arsenalit ndaj Stoke Cityt.
Pas kësaj ndërhyrjeje Shawcross u ndëshkua direkt me karton të kuq.

Si duket muaji shkurt është katastrofal për Arsenalin pasi që e njëjta gjë i ndodhi edhe Eduardo Da Silvas në 23 shkurt të vitit 2008 u cili e they këmbën në ndeshjen e Arsenalit kundër Birmingham.
Shtuar më 28/02/2010, ora 05:29
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori