Afron momenti i rikthimit në ring të Conor McGregor
Brenda 12 deri në 18 muaj Notorious McGregor do të rikthehet në ring, ka deklaruar trajneri John Kavanagh.

Hera e fundit në ring nuk ishte e këndshme për të, pasi u mposht nga Floyd Maywether në vitin 2017.

Kavanagh tha se McGregor e dashuron boksin dhe se e kishte vërejtur këtë në kohën kur ai stërvitejt për betejën ndaj Mayweather.

Sipas Kavanagh brenda kësaj periudhe gjasat janë që irlandezi McGregor të boksoj kundër amerikanit Justin Gaethje.
Shtuar më 10/03/2020, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori