Agger nga interesimi i Barçës e Napolit përfundon tek Brondbyt
Daniel Agger ka pozuar me fanellën e klubit të tij të ri, Brondby. Mbrojtësi danez u largua nga Liverpooli për t’u rikthyer te ish-skuadra e tij për 3 milionë funte.

Për Agger shfaqen interes skuadrat me në zë, si Barcelon dhe Napoli, por ai ka preferuar të transferohet tek ekipi ku nisi karierën. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori