Agjendi i Moratës udhëton drejt Manchesterit, shikoni porosinë që Real Madrid i le
Agjendi i Alvaro Morata është nisur drejt Manchesterit për të përshpejtuar negociatat me djajt e kuq. Menaxheri para se të nisej ka komunkuar me drejtuesit e Realit të Madridit.

Sipas Marca, mbretërit i kanë lënë porosi menaxherit të tij që mos i avancojë negiatat nëse Mnachesteri nuk ofron 80 milionë euro sepse lojtaëri nuk lëviz nga Bernabeo për një shumë tjetër, përcjell Albeu.com.

Menaxheri Juanma Lopez do t'ua paraqesë djajve propozimin e Realit dhe më pas do të vendoset për spanjollin. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori