E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin për Saimir Tahirin
Agjenti i Asensio-s flet për "gabimin" e Barcelonës ndaj spanjollit
Agjenti i Asensios, së fundmi ka deklaruar se për talentin spanjoll janë refuzuar dy oferta marramendës nga Premier League.

Horacio Gaggioli ka deklaruar se nga klubet angleze janë ofruar plotë 150 milionë euro, sepse ata mund të paguajnë për Asenision dhe nuk e kanë problem çmimin, madje sipas Gaggioli këta klube mund të ofrojnë edhe ekstra.

Përvec kësaj, Gaggioli kujtoi edhe "gabimin" e Barcelonës dhe se si e kishte në dorë nënshkrimin e Asensios por nuk e mbaroi.

“Bartomeu e di se ka gabuar me Asension, janë gjëra që ndodhin, për shkak të rrethanave ai bëri një gabim, e humbi kohën dhe Florentino ishte më i shpejtë, ne më pas kishim mbyllur gjithcka” përfundoi Gaggioli. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori