Agjenti i Reinas flet për të ardhmen e portierit spanjoll
Agjenti i portierit të Napolit Reaina ka folur për të ardhmen e spanjollit.

Ai tha se PSG ka shfaqur interesim të vërtetë dhe Pepe nuk do të ripërtërijë kontratën me Napolin. Agjenti i portierit ka qenë shumë i qartë: "Interisimi i PSG-së është real dhe Reina nuk do të rinovojë me Napolin", përcjell Albeu.com.

Klubi parisjen i ka bërë një ofertë spanjollit me 7 milionë eurosh në sazon. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2017, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori